SPOR

OSMAN AKTÜRK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İskilip’in tanınan simalarından İskilip Belediye Personeli Osman Aktürk son yolculuğuna uğurlandı. 3 gün önce İskilip Belediyesi önünde fenalaşan Osman Aktürk’ü mesai arkadaşları İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine kaldırmış, ilk müdahalesinin yapılmıştı.  İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinden Çorum Erol Olçok Devlet Hastanesine sevk edilen Osman Aktürk anjio yapılarak yoğum bakım ünitesinde kontrol ediliyordu. Bugün sabah saatlerindeOkumaya devam edin “OSMAN AKTÜRK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI”

AZAP HALİNDEYİZ UYANIN!

“Andolsun ki, biz onları azapla yakalamıştık, yine de Rablerine boyun eğmemişler ve yakarmamışlardı.”      Biz insanlar bu dünya alemine imtihan geçirmek üzere gönderildik. Rabbimiz bizleri azaplarıyla, nimetleriyle, bollukla ve darlıkla imtihan edecek. Bizler bu imtihanı nasıl geçireceğiz.      Allah’u Teala bizleri bu dünyada nimetleriyle imtihan ederken bizleri azaplarıyla da imtihan edebilir. Bugün başımızda olan veOkumaya devam edin “AZAP HALİNDEYİZ UYANIN!”

NİMETLERE ŞÜKÜR, BELALARA SABIR

“Eğer Allah rızkı kullarının hepsine bol bol verseydi, yeryüzünde azgınlık ederlerdi. Ama O, dilediğini bir ölçüye göre indirir. Doğrusu O, kullarından haberdardır, onları görendir.” Eğer Allah yeryüzünde kullarına bol bol rızıklar verip onların istedikleri her şeyi bol bol onlara ulaştırıverseydi, o kullar yeryüzünde şımarır, azar, isyan içine girer, fesat çıkarır, yeryüzünde dengeyi bozacak duruma gelirlerdi.Okumaya devam edin “NİMETLERE ŞÜKÜR, BELALARA SABIR”

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: