İskilip MYO’dan 97. Yılda “97 Türk Bayrağı”


Kentte sosyal ve kültürel alanda düzenlediği etkinliklerle dikkat çeken İskilip Meslek Yüksekokulu (MYO), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yine farklı bir çalışmaya imza atarak esnaflara Türk Bayrağı dağıttı ve Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanan bu çalışma her kesimin takdirini topladı. İskilip MYO’nun çeşitli zamanlarda farklı etkinliklere imza attıklarına tanık olmanın gururunu yaşadığını dile getiren vatandaşlar, “İlçemizde bulunan üniversitemiz bu etkinlikleri ile bizlere kurumsal imajı yönünde güzel izlenimler bırakıyor. İskilip MYO’umuz farklı zamanlarda, bu türlü çeşitli etkinlerde karşımıza hep çıkıyor. Düzenlenen bu türlü etkinlikler Üniversite yönetiminin ve sevgili öğrencilerimizin yöre halkına, yani bizlere vermiş olduğu değerinde bir ispatı olarak dikkatimizi çekiyor. Bizler vatandaş olarak MYO’umuzun bu etkinliklerinden fazlasıyla memnun oluyoruz. Küçükte olsa bu türlü dokunuşlar içimizi ısıtıyor” dediler.

Etkinlikte görev alan Hitit Üniversitesi İskilip Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi Alihan Deveci; “Cumhuriyet’in 97. Yılı anısına kent genelinde Türk Bayrağı dağıttıklarını belirterek, “Cumhuriyetimizin 97. Yılı anısına İskilip’te Türk Bayrağı dağıtarak ev ve iş yerlerimize asılmasını sağlamak istedik. Kuruluşumuzu Ay Yıldızlı Al Bayrağımızla kutladık. Her zaman olduğu gibi yine bu etkinliğimizde bizlere desteklerini esirgemeyen Okul Müdürümüz sayın Abdülkadir Özdemir hocamız başta olmak üzere, müdür yardımcılarımıza, bölüm hocalarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: